До уваги споживачів природного газу!

Працівники газових господарств (слюсарі-ремонтники, контролери) в силу особливостей виконуваної роботи мають доступ до помешкань громадян. Користуючись цим шахраї під виглядом газовиків вигадують різні схеми по видурюванню грошей. Випадок зухвалого шахрайства стався недавно у м.Кропивницькому.

До оселі бабусі завітали два чоловіки, які представилися працівниками газової служби і показали посвідчення. Далі вони розповіли старенькій, що зараз проводиться заміна старих лічильників на «євролічильники», які автоматично передаватимуть показники до ВАТ «Кіровоградгаз» і, як бонус, споживач має право безоплатного споживання 15 кубів газу щомісяця.

Все це коштує 3000 грн., але, оскільки бабуся користується пільгою «Дитина війни», то для неї це коштуватиме 2500 грн. Взяли копію посвідчення, написали від імені бабусі заяву, яку вона підписала, і домовилися прийти наступного дня за грошима, а бригада монтажників нібито приїде пізніше, після сплати послуг.

Насправді дані особи виявилися шахраями з підробленими посвідченнями на ім’я людей, які ніколи не працювали в міськгазі.

В Ужгороді тим часом винахідливі шахраї розсилають від імені Закарпатгаззбуту листи, пропонуючи погасити борг за пільговим тарифом (вп’ятеро меншим за діючий тариф). Такою "привабливою" пропозицією можна скористатись протягом двох днів з дня отримання листа, перерахувавши зазначену в листі суму на банківську картку.

Розрахунок шахраїв будується на виборі жертви - зазвичай це старенькі, часто одинокі громадяни. У якості приманки пропонується знижка, безкоштовний газ. На прийняття рішення дається обмежений час.

Щоб не стати жертвою шахраїв від незнайомих вам людей, які представляються працівниками міськгазу вимагайте пред’явити посвідчення та назвати прізвище. Якщо щось викликає сумніви - телефонуйте 104, щоб дізнатись чи є такий працівник та які його повноваження.

Отримавши пропозицію взяти участь у "диво-акції", за яку треба заплатити гроші, зателефонуйте або 104 (цілодобово), або до Контакт-центру.

Повідомляємо, що в даний час ВАТ «Кіровоградгаз» безоплатно встановлює лічильники в квартирах з газовими плитами, де раніше не був встановлений лічильник газу.

Оплата за газ здійснюється у відділеннях банків або в поштових відділеннях по розрахунковим книжкам, які видаються в абонентних відділах, або по рахунках, які надсилає постачальник. Ніяких інших способів оплати (готівкою контролеру, або на картковий рахунок, або на інші реквізити, ніж зазначені у вже сплачених вами рахунках) не існує.

Нагадуємо реквізити постачальника для оплати природного газу:

Отримувач платежу ДП «Центргаз» код ЄДРПОУ 31146068

р/р 26038603656178 в філії - Кіровоградське обласне управління АТ «Ощадбанк»

код банка 323475

 

Телефони Контакт-центру:

  (0522) 30-15-30 - багатоканальний 

  (0522) 30-51-41 - багатоканальний

  (050) 343-44-55 - для абонентів МТС

  (067) 515-11-99 - для абонентів Kyivstar

Аварійно-диспетчерська служба - 104 (цілодобово, безкоштовно з будь яких телефонів)

 

(використані матеріали з сайтів ВАТ "Кіровоградгаз" та ТОВ "Закарпатгаз збут")