Центргаз отримав нову ліцензію на постачання газу
06.07.2017
3155

Рішення про видачу ДП «Центргаз» ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу на території України оформлено постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та окмунальних послуг від 06.06.2017 №747. Зазначена постанова набрала чинності з 27.06.2017 року.

Відповідно до отриманої ліцензії ДП «Центргаз» має право постачати газ споживачам в межах України (попередня ліцензія діяла в межах Кіровоградської області).

Особливістю є відсутність ліцензій в паперовій формі.

Після внесення змін до Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності», які набрали чинності 01.01.2017,  НКРЕКП не видає ліцензії на паперовому носії.

При цьому, до 01.01.2019 набуття здобувачем ліцензії права на провадження виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, відбувається з дня оприлюднення прийнятого органом ліцензування рішення про видачу ліцензії на його офіційному веб-сайті.

Таким чином, замість бланку ліцензії на паперовому носії підтвердженням набуття права на провадження виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, є оприлюднення прийнятого НКРЕКП рішення про видачу ліцензії на його офіційному веб-сайті.

В ліцензійному реєстрі, розміщеному на сайті НКРЕКП, ДП «Центргаз» зазначений за №221.